Jesteśmy kancelarią prawną działającą w formie spółki komandytowej, której wspólnikami są radcowie prawni i adwokaci z wieloletnią praktyką. Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej średnich firm i dużych przedsiębiorstw z kapitałem polskim i zagranicznym. 

Obsługujemy także przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

W  Kancelarii na stałe pracuje zespół sześcioosobowy, który prowadzi obsługę prawną firm z zakresu prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego. W szczególności specjalizujemy się kompleksowej obsłudze firm i spółek prawa handlowego. Dotyczy to zarówno obsługi organizacyjnej wynikającej z zapisów ksh  jak też przygotowania wszelkiego rodzaju projektów,  zarządzeń i regulaminów obowiązujących w firmach.  Sporządzamy i oceniamy projekty umów, pomagamy w doborze zabezpieczeń, bierzemy udział w negocjacjach.

Mamy wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z bankami.

Reprezentujemy firmy przed Sądami Powszechnymi, Gospodarczymi, Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej i Sądami Pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie i obsłudze  windykacji roszczeń. Kierujemy sprawy do egzekucji, współpracując z operatywnymi i skutecznymi komornikami.

Kancelaria  zapewnia i gwarantuje profesjonalizm, dyspozycyjność i wysoką jakość usług.

OFERUJEMY:

  • stałą i doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych;
  • pomoc w wyborze optymalnych sposobów i form prowadzenia działalności gospodarczej.
  • obsługę prawna przy zakładaniu każdego rodzaju spółek  łącznie z obsługą w KRS
  • obsługujemy przedsiębiorców zagranicznych w Polsce
  • doradztwo prawne w zakresie przekształcania, łączenia, podziału i przejęć podmiotów gospodarczych, w tym czynności związane z audytem prawnym oraz opracowaniem niezbędnej dokumentacji
  • doradztwo prawne oraz opracowywanie wszelkiej dokumentacji w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych
  • prowadzenie spraw pracowniczych, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania

Aby powierzyć naszej Kancelarii obsługę prawną przedsiębiorstwa, uzyskać poradę prawną, zlecić prowadzenie sprawy proponujemy spotkanie z przedstawicielem w naszej Kancelarii lub u Państwa w Firmie. Umówienie spotkania poprzez kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania pocztą e-mail.

Skontaktuj się z nami: tel. 22  822 17 32,  22 822 17 59,  kom. 501 505 996,  e-mail: office@kancelariagmw.pl

Zapraszamy do współpracy!