OBSŁUGA FIRM – PRAWO GOSPODARCZE I HANDLOWE

Jesteśmy kancelarią prawną działającą w formie spółki komandytowej, której wspólnikami są radcowie prawni i adwokaci z wieloletnią praktyką. Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej średnich firm i dużych przedsiębiorstw z kapitałem polskim i zagranicznym w sprawach gospodarczych.  Obsługujemy także przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

W  Kancelarii na stałe pracuje zespół sześcioosobowy, który prowadzi obsługę prawną firm z zakresu prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego. W szczególności specjalizujemy się kompleksowej obsłudze firm i spółek prawa handlowego. Dotyczy to zarówno obsługi organizacyjnej wynikającej z zapisów ksh jak też przygotowania wszelkiego rodzaju projektów,  zarządzeń i regulaminów obowiązujących w firmach.  Sporządzamy i oceniamy projekty umów, pomagamy w doborze zabezpieczeń, bierzemy udział w negocjacjach.

Mamy wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z bankami.

Reprezentujemy firmy przed Sądami Powszechnymi, Gospodarczymi, Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej i Sądami Pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie i obsłudze  windykacji roszczeń. Kierujemy sprawy do egzekucji, współpracując z operatywnymi i skutecznymi komornikami.

Specjalizujemy się w analizowaniu umów stosowanych w relacji z konsumentami oraz ich zgodności z obowiązującym prawem. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w tym zakresie zdobyte podczas pracy w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Aby powierzyć naszej Kancelarii obsługę prawną przedsiębiorstwa - spraw gospodarczych, uzyskać poradę prawną,  zlecić prowadzenie sprawy proponujemy spotkanie z przedstawicielem w naszej Kancelarii lub u Państwa w Firmie. Umówienie spotkania poprzez kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania pocztą e-mail.

Skontaktuj się z nami: tel. 22  822 17 32,  22 822 17 59,  kom. 501 505 996,  e-mail:  office@kancelariagmw.pl

Zapraszamy do współpracy!