Jesteśmy kancelarią prawną działającą w formie spółki komandytowej, której wspólnikami są radcowie prawni i adwokaci z wieloletnią praktyką. Specjalizujemy się w zakładaniu i obsłudze prawnej średnich i dużych przedsiębiorstw z kapitałem polskim i zagranicznym.

Pomagamy również w założeniu firm przedsiębiorcom planującym prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą.

W  Kancelarii na stałe pracuje zespół sześcioosobowy, który prowadzi obsługę prawną firm z zakresu prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego. W szczególności specjalizujemy się kompleksowej obsłudze firm i spółek prawa handlowego.

Naszym zadaniem jest w pierwszej kolejności doradztwo w zakresie formy prawnej i organizacyjnej planowanej działalności. Bierzemy pod uwagę różne jej aspekty: kosztowy, związany z ryzykiem, branżą w jakiej działalność ma być prowadzona itp.

Następnym krokiem jest asysta i pomoc w sformalizowaniu formy prawnej planowanej działalności. W przypadku spółek prawa handlowego przygotowujemy umowę spółki dopasowaną do indywidualnego zapotrzebowania naszego Klienta oraz wszystkie inne dodatkowe dokumenty niezbędne do rejestracji spółki.

Po dokonaniu rejestracji firmy świadczymy pomoc naszym Klientom w dokonaniu wszelkich zgłoszeń do Urzędu Skarbowego i ZUS.

Zapraszamy do współpracy!